2. HNL: Čerina junak Dugopolja, Repić spasio Zadar

Momčad trenera Bojka je upisala prvu prvenstvenu pobjedu

Dugopolje je u petom kolu 2. HNL stiglo do prve pobjede! I to na kakav način. Dugopoljci su na stadionu Hrvatskih vitezova svladali drugu momčad Osijeka golom u posljednjim trenucima. Junak je bio Čerina koji je u 92. minuti zabio za veliku pobjedu Dugopoljaca s kojom će lakše u pripreme za dalmatinski derbi sa Zadrom idućeg vikenda.

Zadar je izvukao vrijedan bod na gostovanju kod Lučkog. Uspjeh Zadrana je vrijedniji kada se uzme u obzir činjenica da su od 27. minute igrali s igračem manje nakon isključenja Sarića. Lučko je golovima Polića u 22. i Ceraja u 30. imalo vodstvo od 2:0, ali Zadar se nije predao. U nastavku je Repić golovima u 54. i 76. poravnao rezultat. Zadar nakon pet kola ima pet bodova i nalazi se na 12. mjestu.