2. HNL: Solin poražen u Šibeniku

Na utakmici je palo pet golova

U danas odigranoj utakmici 5. kola Druge HNL Šibenik je na svom terenu svladao Solin sa 3:2.

Poveli su gosti golom Maganića u 12. minuti, a onda je uslijedio preokret. Za izjednačenje je pogodio Antunović u 68., a Šibenčane je u vodstvo doveo Maleš u 78. minuti, da bi Kukec u 83. povisio na 3:1. Solinjani su u zadnjoj minuti smanjili autogolom Pandže.

ŠIBENIK: Labrović, Blaić (od 46. Kendeš), Vukorepa, Pandža, Musa, Roca, Bulat, Kukec, Antunović (od 81. Okechukwu -), Celić, Prince  (od 76. Maleš).

SOLIN: Jelić, Barada, Tomić, Bauk, Čeko, Ninčević, Barišić (od 65. Grubišić -), Zoungrana, Maganić (od 50. Plazibat), Pavlinović (od 79. Prskalo), Mastelić.