2.HNL: Šibenik pobijedio Dinamo II, a Dugopolje Segestu

Obje dalmatinske momčadi su ostvarile dvije pobjede u prva dva kola 2.HNL

Nogometaši Dugopolja slavili su u drugom kolu Druge hrvatske nogometne lige na domaćem terenu protiv Segeste rezultatom 2:1. Momčad Krešimira Sunare slavila je pogocima Gale u 17. i Nemanića u 78. minuti, dok je privremeno izjednačenje gostima iz Siska donio Pejić u 67. minuti. Nakon pobjede u Zadru, Dugopoljci su nastavili sa stopostotnim učinkom u novom prvenstvu.

DUGOPOLJE: Baćak, Bagarić, Peričić, Režić, Kovač, Prijić, Žižić, Bubalo (od 72. Nemanić), Jurić (od 46. Balić J.), Gale, Krstulović-Opara (od 63. Babić).

SEGESTA: Topić, Hrkać (od 82. Aliu), Zeba, Dušak, Pejić, Vranić, Dumbović, Eller, Dedić (od 90. Sertić), Vučemilović (od 65. Eberl), Bukvić.

Šibenik je na Šubićevcu pobijedio momčad Dinama II rezultatom 2:0. Dvostruki strijelac je bio Marina u 17. i 48. minuti, a momčad Mirka Labrovića nakon dva kola ima svih šest bodova na kontu.

ŠIBENIK: Slavica, Šare, Barać, Rendić (od 62. Živković G.), Marina, Solomon (od 70. Živković A.), Okechukwu, Maleš, Vukorepa, Španja, Pecolaj (od 75. Fuštin).

DINAMO II: Mikulić, Ilharoš, Soldo, Knežević (od 74. Lovren), Cekici, Gojak (od 52. Brekalo), Olmo, Morris, Badji (od 52. Diop), Muhar, Mamić.