3. HNL: Remi Solina i Zmaja, Šibenik deklasirao Zagoru

U Solinu su poveli gosti u 66. minuti pogotkom Gojaka sa sedam metara

U 9. kolu 3. HNL Jug Solin i Zmaj podijelili su bodove pored Jadra. U prvom poluvremenu Solin je imao veliku priliku preko Bilonića, a Vukušić je uzdrmao gredu, no poveli su gosti, i to u 66. minuti pogotkom Gojaka sa sedam metara.

Solin je krenuo po izjednačenje, a konačnih 1:1 postavio je na asistenciju Radovnikovića Marinović, koji je pogodio lijevi kut nemoćnog Franića. Postigli su gosti i drugi gol u 91. minuti, ali sudac Dino Papak ga je poništio zbog prekršaja nad vratarom Višićem.

Solin - Zmaj  1-1

Strijelci: Gojak u 66. minuti za Zmaj (M) i Marinović u 85. minuti za Solin

SOLIN: Višić, Šunjić, V.Štimac, Bilonić, Rendić, Perković, (od 65. Marinović), Caktaš, Medak, Kovačević, Radovniković, Teklić (od 55. A. Štimac), Vukušić. Klupa: Mužinić, Čule, Žižić, Barać, Bauk. Trener: Ante Terze.

ZMAJ: Franić, Jezidžić, Gojak, Rašić (od 87. Selak), Zebić, Matešan, Šalinović, Kožul, Tomaš, Godinić, Smilović. Klupa: Brkulj, Bobanac, Brnić, Sokol. Trener: Srđan Mladinić.

Najuvjerljiviju pobjedu kola ostvario je Šibenik, koji je svladao Zagoru sa čak 8:0...