Hajduk pobijedio Zoryju sa 3:1 golovima Vučura, Delića i Nejašmića

'Bijeli' su odigrali prijateljsku utakmicu u Sloveniji

Hajduk je u pripremnoj utakmici u Sloveniji pobijedio Zoryju sa 3:1. Poveli su 'bijeli' preko Vučura u 50. minuti, kada je nakon kornera lijevom nogom s osam metara poslao loptu u rašlje.

U 51. minuti je za protivničku momčad izjednačio Karavaiev.

U 70. minuti je Hajduk poveo sa 2:1, Kreković je probio desnu stranu i dodao loptu Deliću koji driblingom izbacuje svog čuvara i sa 12 metara plasira loptu u donji lijevi kut.

Konačnih 3:1 postavio je Nejašmić, koji je u 88. minuti postigao sjajan pogodak, s vrha šesnaesterca je pogodio desni kut gola, neobranjivo za vratara Zaurija

HAJDUK: Duka, Šehić, Ismajli, Vučur, Bradarić, Beširović, T. Bašić, S. Jurić, Špikić, Šego, Said. Klupa: Posavec, Mikulić, Palaversa, Delić, Nejašmić, Memolla, Kreković, Tudor, Filip, Savvas

Zorya: Zauri, Arveladze, Cheberko, Hordiienko, Karavaiev, Kharatin, Khomchenovskyy, Kočergin, Opanasenko, Svatok, Vernydub