Istra pobijedila Split rezultatom 2:0

Junak utakmice je Radonjić koji je postigao dva gola, bio je precizan u 84. i 86. minuti

U utakmici 11. kola MAXtv Prve lige Istra je pobijedila RNK Split sa 2:0.

Golovi:

1:0 (Radonjić): Igrala se 84. minuta, kada je Ivančić opalio sa 18 metara. Vratar Vuković obranio je njegov udarac, ali se lopta odbila točno na glavu Radonjiću, koji je iz blizine loptu poslao u mrežu.

2:0 (Radonjić): U 86. minuti opet je Radonjić bio strijelac, nakon duge lopte pobjegao je Galoviću i Vrgoču, krenuo sam prema vrataru Vukoviću, pa uputio udarac. Lopta se od stative opet odbila njemu, pa je napadač Istre iz drugog pokušaja poslao u mrežu.

Pula - stadion Aldo Drosina. Gledatelja: 600. Sudac: Ivan Bebek.

ISTRA 1961: Dreven, Horvat (od 80. Vučko), Gregov, Graf, Woon, Špehar (od 75. Ivančić), Blagojević, Obšivač, Matoš (od 80. Jo), Heister, Radonjić.

RNK SPLIT: Vuković, Rugašević, Vrgoč, Galović, Radotić, Dujmović (od 79. Vojnović), Vidović, Glavina (od 87. Kvesić), Roce, Bagarić (od 67. Bilić), Cikalleshi.