KRAJ: Split Tommy pobijedio Square sa 4:2

Split Tommy: Tešija, Stojkić, Grcić, Gotovac, Neto, Pavić, Jakovljević, Perišić, Jelovčić, Bajrušović, Genario.

Square: Primić, Turuk, Tikvica, Bevanda, Šamija, Kuraja, Vodopić, Đuraš, Duvančić, Noković, Čupić.

0. - Na Gripama će po prvi put zaigrati Neto u sastavu Splita, a na tribini je Davi, nema ni suspendiranog Jukića.

1. - Utakmica je počela.

3. - Nakon nekoliko neugodnih pokušaja Dubrovčana, prvu veliku vriliku za Splićane je imao Jelovčić, ali nije ju iskoristio.

5. - Neto je pucao iz slobodnog udarca, obranio je vratar gostiju Turuk.

9. - Square je poveo sa 1:0! Šamija je majstorski progurao loptu kroz noge svom čuvaru na desnoj strani, a zatim neobranjivo pogodio mrežu sa 10 metara pokraj nemoćnog Stojkića.

11. - Grcić je dočekao odbijenu loptu na vrhu šesterca, ali je lopta nakon njegovog udarca otišla pored gola.

14. - Nemogu Splićani nikako u potpunosti preuzeti konce igre...

17. - Velika prilika za domaćine, pucao je Perišić s četiri metra iskosa, a lopta je prošla malo pored gola.

18. - Split Tommy je izjednačio na 1:1! Neto je ubacio s desne strane, a potom je Cvjetković ubacio loptu u svoju mrežu.

19. - Square je poveo sa 2:1! Cvjetković je opet strijelac, ali ovaj put je ugurao loptu u gol Splićana.

Split Tommy je izjednačio na 2:2! Odličnu akciju domaćina je zaključio Bajrušović i zabio za izjednačenje domaćina.

20. - Split Tommy je poveo sa 3:2! Neto je realizirao kazneni udara.

Kraj poluvremena.

21. - Počelo je drugo poluvrijeme.

22. - Split Tommy je poveo s 4:2! Jelovčić je iz voleja sa 12 metara pogodio za povećanje vodstva Tommyja.

26. - Genario je tukao malo pokraj gola sa 10 metara.

29. - Grcić je špicom sa šest metara pucao pored lijeve stative.

31. - Gotovac je probao sa sedam metara, a Turuk obranio.

35. - Pavić je iz okreta pokušao ugroziti gol gostiju, ali oduzeta mu je lopta.

37. - Dvije i pol minute prije kraja, klupa Split Tommyja je pozvala time-out. Tek što su igrači vratili na parket, minutu odmora su zvali i Dubrovčani.

38. - Posljednje dvije minute, gosti će igrati s igračem više u polju.