Maglica zabio, Caktaš isključen, Pašalić još čeka debi...

Mandžukić je ušao u 75. minuti u porazu Juventusa kod Milana

Anton Maglica je zabio drugi gol u prvenstvenoj pobjedi Apollona nad Annagenisijem od 4:0. Njegova momčad nakon osam odigranih kola u prvenstvu Cipra drži peto mjesto.

Mijo Caktaš je zaradio isključenje u 60. minuti utakmice u kojoj je Rubin Kazan gostovao kod momčadi Terek Grozny. Dojam je da je kod rezultata 1:1 prestrogo dobio direktni crveni karton nakon prekršaja na sredini terena. Rubin je na kraju poražen sa 3:1.

U večernjem derbiju Serie A Milan je pobijedio Juventus sa 1:0, Pašalić nije ulazio s klupe, a Mandžukić je za goste u igru ušao u 75. minuti.