Mali nogomet: Solinjani poraženi u Dubrovniku

Dubrovački Square slavio je protiv Solina sa 4:1

U utakmici 2. kola HMNL dubrovački Square slavio je protiv Solina sa 4:1, u sjajnoj utakmici i ambijentu u Gospinom polju.

Ekipa Marinka Mavrovića povela je pri samom kraju prvog dijela iz gužve. Nakon dvije sjajne obrane Bilića, Rangotov je poslao loptu u mrežu Solinjana.

Nakon četiri minute igre u nastavku Robert Pavičić je stišao fenomenalnu publiku u Gospinom, no muk u dvorani nije trajao dugo jer je već u 26. minuti Rangotov opet donio prednost domaćinu.

Odličnim  obranama spašavao je vratar Primić Dubrovčane od novog izjednačenja, da bi oporavljeni Josip Jurić u 34. minuti povećao vodstvo domaćina na 3:1. Gosti iz Solina su u samoj završnici krenuli na sve ili ništa, uveden je igrač-vratar, a Rangotov je kaznio igru Solina bez vratara i poentirao za konačnih 4:1. Bila je to zaslužena pobjeda, uz slavlje domaćih navijača u odličnom ambijentu u Gospinom polju.

MNK Square – MNK Solin 4:1 (1:0)

Gledatelja: 500. Suci: Andrej Topić, Antonio Pejić. Strijelci: 1:0 Rangotov 19′, 1:1 Pavičić 24′, 2:1 Rangotov 26′, 3:1 Jurić 34′, 4:1 Rangotov 38′

MNK Square – Primić, Tikvica, Saulan, Bevanda, Jurić, Cvjetković, Rangotov, Vodopić, Đuraš, Hasanović, Turuk, Skurić, Šimunović

MNK Solin – Bilić, Caktaš, Tripković, Perajica, Juras, Pavičić, Đikić, Andrijašević, Barišić, Tomičić, Buzov, Taći, Žaja