Novo Vrijeme teškom mukom do pobjede kontra Crnice, Split i službeno ostao bez bodova protiv Alumnusa

Lucas je tri minute prije kraja poentirao za pobjedu Makarana

Momčad Novo Vrijeme Apfel je večeras u Makarskoj tijesno pobijedila Crnicu sa 5:4, u utakmici 1. kola prvenstva Hrvatske.

Vodili su gosti 0:2, autogolom Dudua i pgotkom Vukičevića, da bi do poluvremena Musinov i Dudu poravnali rezultat.

U nastavku je prvi poentirao Dudu, a da bi raspoloženi Vukičević s dva pogotka postavio 3:4 u 29. minuti. No, Makarani su do kraja preokrenuli rezultat, najprije je poentirao Bajrušović, a onda Lucas tri minute prije zvuka sirene postavio konačan rezultat.

Dodajmo i to da su na utakmici bila tri isključenja, kod domaćina Dudu i Kazazić, a kod gostiju Perić.

Dodajmo ovome još i da je danas službeno registriran susret Split - Alumnus rezultatom 0:3 bb, nakon što se se gosti poslije poraza od 7:1 žalili zbog nastupa 'kartoniranog' Ćorluke.