Omišani su teško podnijeli jedanaesterac za Hajduk, sudac Bešker prijavio da ga je trener Grabovac vrijeđao 'smeće jedno šugavo'

Glavni sudac susreta je isključio trenera Omiša i predstavnika Stipu Rogošića

Glavni sudac utakmice Omiš - Hajduk II (1:2) Toni Bešker prijavio je u zapisnik da je u 88. minuti udaljio s klupe trenera Omiša Mirka Grabovca  jer ga je ovaj vrijeđao riječima 'Beškeru, smeće jedno šugavo'.

Prethodno je sudac pokazao na bijelu točku za Hajduk, te isključio vratara domaćih Škorića nakon prekršaja na Rapaiću za kazneni udarac.

No, to nije sve, sudac u zapisniku opisuje i slučaj iz 92. minute, kada je udaljen predstavnik kluba Stipe Rogošić zbog 'napuštanja tehničkog prostora i negodovanja na odluku glavnog suca te napucavanja lopte u teren za igru'...