Palaversin menadžer s dva gola srušio Crnicu, pobjeda Splita u Osijeku

Vrgorac je sa 5:3 svladao Futsal Dinamo

Malonogometaši Splita slavili su u 19. kolu na gostovanju u Osijeku sa 3:2 (2:1). Domaći su poveli u devetoj minuti golom Kajfeša, a minutu kasnije izjednačio je Suton. Prednost Splitu donio je Sekulić golom u 13. minuti. U 37. minuti Genario je zabio za 3:1, a Šalaj je u 39. minuti postavio konačan rezultat.

Vrgorac je sa 5:3 svladao Futsal Dinamo, dok je Universitas na Gripama sa 5:2 svladao Crnicu uz dva gola Ante Peše, menadžera Ante Palaverse, te po jedan Tustonjića, Šuljića i Jurjevića.