PRIJATELJSKI SUSRET: Hajduk bolji od Zadra, dva gola Saida

'Bijeli' su odigrali prijateljski dvoboj na Stanovima

Hajduk je u prijateljskom dvobpoju pobijedio Zadar na Stanovima rezultatom 3:1.

Poveli su 'bijeli golom Saida u 9. minuti, izjednačio je Majić u 15. minuti, a onda je Jurić u 27. minuti zatresao vlastitu mrežu za novo vodstvo 'bijelih'. Konačnih 3:1 je postavio Said u 39. minuti.

Notirajmo i to da je prve seniorske minute za seniore odigrao mladi Skorup, a također je u 77. minuti ušao Bajić.

HAJDUK: Blažević, Vučur, Lopez, Hamza, Filip, Jradi, Caktaš, Tudor, Teklić, Jairo, Said. Drugo poluvrijeme: Blažević, Šehić, Mikulić, Batarelo, Memolla, Skorup, Bradarić, Špikić, Kovačević (od 77. Bajić), Delić, Ivanovski

ZADAR: Pinčić, Repić, Pranić, Šarić, Iveljić, Torbarina, Majić, Jurić, Lepinjica, Blažević. Klupa: Bender, Tokić, Handžić, Župan, Pedišić, Anić, Begić, Renić, Surać, Jurjević, Petković, Smokrović