Turnir 'Prvi koraci' se zahuktao, favoriti uglavnom pobjeđuju, ali dogodi se i poneko iznenađenje, a notirajmo i da su djeca iz austrijskog Red Bull Salzburga s velikim guštom obišla Klišku tvrđavu, odakle puca pogled na Split. Austrijanci, jednako kao i Roma, nisu dotvolili da ih netko iznenadi, što se ne može reći za bugarski Botev...
Rezultati turnira
Četvrtak, 29. ožujka 2018.
2006. godište:
RNK SPLIT - NK DEVETKA 0:1
AS MEĐUGORJE - NK OMIŠ 2:0
AS ROMA - PFC BOTEV 3:1
AS TRENČIN - NK ADRIATIC 5:0
HNK RIJEKA - NK PRIMORAC 0:0
NK MEĐIMURJE - NA KRPAN&BABIĆ 1:0
NK RUDEŠ - NK ORKAN 2:0
NK OSIJEK - NK ADRIATIC 2:1
RNK SPLIT - PFC BOTEV 0:2
AS TRENČIN - AS MEĐUGORJE 1:2
NK DEVETKA - NK DUGOPOLJE 0:2
FC RED BULL - NK RUDAR 10:0
NK GLAVICE - NK ORKAN 4:0
NA KRPAN&BABIĆ - NK DUBRAVA TK 0:3
HNK RIJEKA - NK RUDEŠ 2:0
AS TRENČIN - NK OMIŠ 1:1
PFC BOTEV - NK DEVETKA 2:3
NK OSIJEK - AS MEĐUGORJE 3:0
AS ROMA - RNK SPLIT 5:0
FC RED BULL - NK MEĐIMURJE 4:0
NK ORKAN - NK PRIMORAC 0:4
NA KRPAN&BABIĆ - NK RUDAR 5:0
NK DUBRAVA TK - NK MEĐIMURJE 0:0
2007. godište:
NK USKOK - NK ŽRNOVO 1:2
NK RUDEŠ - NA KRPAN&BABIĆ 1:2
NK KONAVLE - NK OMIŠ 1:1
PFC BOTEV - NK SPALATO 4:0
NK ADRIATIC - NK DEVETKA 2:0
HŠK ZRINJSKI - FK PIKSI 5:0
NK ČELIK - NK UNION 4:3
NK BROTNJO - NK SPINUT 1:1
RNK SPLIT - NK ŠN JOSO BEGO 4:1
NK TRIGLAV KRANJ - NK GLAVICE 2:1
HNK ŠIBENIK - NK SPALATO 8:1
NK DOMŽALE - NK VODICE 3:0
NK ČELIK - NK ŽRNOVO 1.0
HŠK ZRINJSKI - HNK JADRAN KS 3:0
ASD GIOVANE ANCONA - AS MEĐUGORJE 2:6
NA KRPAN&BABIĆ - NK OMIŠ 3:1
FK PIKSI - NK SOLIN 0:4
NK RUDEŠ - NA KONAVLE 0:1
NK TRIGLAV KRANJ - NK NA JOSO BEGO 2:0
PFC BOTEV - NK TROGIR 2:0
RNK SPLIT - NK GLAVICE 4:0
ASD GIOVANE ANCONA - NK VODICE 3:2
NK BROTNJO - NK DEVETKA 0:1
NK DOMŽALE - AS MEĐUGORJE 1:3
2008. godište:
NA KRPAN&BABIĆ - NK DALMATINAC 1:0
PFC BOTEV - NK SPINUT 1:2
NK ADRIATIC - NK KONAVLE 2:1
NK BUBAMARA - NK OMLADINAC 3:0
NK OMIŠ - USŠ SPORT TALENT 0:0
NK RUDEŠ - NK ČAPORICE TRILJ 4:0
NK ARBANASI - NK DUGOPOLJE 3:0
NK DEVETKA - HNK JADRAN KS 1:0
NK BUBAMARA - NK ADRIATIC II 2:1
HNK MOSOR - NK OMLADINAC 0:2
NK JUNAK - NK ORKAN 1:5
NK DUGOPOLJE - NK ČAPORICE TRILJ 4:0
NK RUDEŠ - NK ARBANASI 0:3
NK OSIJEK - NK PREČKO 1:0
NK ŽUPA DUBROVAČKA - HNK JADRAN KS 0:0
PFC BOTEV - NK ORKAN 3:1
HNK HAJDUK - NK DEVETKA 6:0
RNK SPLIT - NK PREČKO 0:1
GNK DINAMO - NK OMIŠ 3:0
NK OSIJEK - NK UNION 4:0
HNK HAJDUK - NK ŽUPA DUBROVAČKA 5:0
HNK ŠIBENIK - USŠ SPORT TALENT 2:0
NA KRPAN&BABIĆ - NK KONAVLE 1:6
NK ADRIATIC - NK DALMATINAC 1:2
2009. godište:
HNK HAJDUK - NK SOLIN 7:0
NK DEVETKA - HNK JADRAN KS 1:2
NK UNION - NK ŽRNOVO 5:0
HRNK ZMAJ - NK BUBAMARA 1:7
NA KRPAN & BABIĆ - NK SPALATO 1:4
NK PREČKO - NK NA JOSO BEGO 0:3
NK BRDA - NK ŽUPA DUBROVAČKA 7:0
HNK HAJDUK - NK DEVETKA 7:2
NK BUBAMARA - NK BRDA 4:0
HRNK ZMAJ - NK ŽUPA DUBROVAČKA 4.0
NK MEĐIMURJE - NK SOLIN 7:1
NA KRPAN BABIĆ - NK ADRIATIC 1:2
NK VODICE - NK OMIŠ 1:1
HŠK ZRINJSKI ( B ) - NK NA JOSO BEGO 1:2
NK PREČKO - NK ŽRNOVO 2:2
HŠK ZRINJSKI ( C) - NK BUBAMARA 0:9
HŠK ZRINJSKI ( B ) - NK UNION 9:1
HŠK ZRINJSKI ( C) - NK BRDA 2:2
2010. godište:
NK SPALATO - NK ADRIATIC 0:1
HNK JADRAN KS - USŠ SPORT TALENT 1:3
HNK HAJDUK - NK DUGOPOLJE 8:1
HRNK ZMAJ - NK DEVETKA 1.2
NK OSIJEK - NK SOLIN 2:0
NK BRELA - NK USKOK 2:2
NK SPINUT - NK BRDA 1:0
NK SPALATO - HRNK ZMAJ 8:0
HNK HAJDUK - HNK JADRAN KS 1:0
NK DUGOPOLJE - USŠ SPORT TALENT 0:5
NK ADRIATIC - NK DEVETKA 1:4
NK OSIJEK - NK BRELA 2:0
NK UNION - GNK DINAMO 0:6
NK SOLIN - NK USKOK 2:1
GNK DINAMO - NK SPINUT 5:0