Ivan Pešić od danas je igrač Dinamo Bukurešta, potpisao je za rumunjski klub do lipnja 2020. godine. U Dinamo, podsjetimo, odlazi bez odštete, a Hajduku će pripasti postatak od eventualnog transfera. Sada već bivši igrač Hajduka s Poljuda je najprije otišao 2012. godine, a bijeli dres ponovno je odjenuo prošlo ljeto kada je stigao iz RNK Splita. Između Poljuda i Parka mladeži bio je član Šibenika, Zadra i Austrije Klagenfurt. Za 'bijele' je u prethodnih šest mjeseci igranja upisao ukupno 16 nastupa i dodao jednu asistenciju (541 minutu je proveo u igri).
Službeno: Ivan Pešić potpisao za Dinamo Bukurešt
U rumunjski klub je otišao bez odštete, a Hajduk će dobiti postotak od budućeg transfera

Foto: Dinamo Bukurešt


KOMENTAR UTAKMICE: Hajdučko dite za pobjedu, veliko hvala momčadi i stožeru na još jednom velikom rezultatu Hrvatske!
PRIJE 1 SAT · Sport
SUDAČKI EKSPERT: Pušta se čvrsta igra, a gol je opravdano priznat
PRIJE 1 SAT · Sport
Hrvatska u šesnaestini finala protiv Portugala, evo kada i gdje se igra utakmica
PRIJE 7 SATI · Sport
NIKOLA VLAŠIĆ: Mislim da ova reprezentacija može puno napraviti!
PRIJE 9 SATI · Sport