USPJEH MAKARANA: Kadeti Zmaja ušli u polufinale Hrvatskog kupa

U četvrtfinalu su pobijedili Zadar nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca

Zmaj iz Makarske plasirao se u polufinale Hrvatskog kupa. Nakon regularnog dijela rezultat na Stanovima protiv Zadra bio je 1:1, a konačni rezultat 5:6 nakon jedanaesteraca.

Domaćini su poveli u 31. minuti kada se u kaznenom prostoru Zmaja najbolje snašao Silov te glavom prebacio Marinovića. Upornost Zmaja isplatila se u 67. minuti kada je nakon udaraca Rudelja u stativu, odbijenu loptu Ivan Antunović sproveo u mrežu za poravnanje rezultata.

Na vratima Makarana briljirao je Krešimir Marinović, koji je obranio 4 penala igračima Zadra za plasman u polufinale.