KRAJ: Udinese remizirao, Andrija Balić igrao od prve minute

Utakmica 21. kola Serie A: Udinese - Spal

UDINESE: Bizzarri, Nuytinck, Danilo, Samir, Larsen, Barak, Balić, Jankto, Pezzella, De Paul, Lasagna.

SPAL: Gomis, Cionek, Vicari, Felipe, Lazzari, Kurtic, Viviani, Grassi, Mattiello, Floccari, Antenucci

0. - Za Udinese od prve minute u ovom dvoboju nastupa Andrija Balić, a Stipe Perica je na klupi. Pratit ćemo u ovom dvoboju promjene rezultata

11. - Udinese vodi sa 1:0! Nakon kornera je najviše skočio Samir, te glavom s osam metara svladao vratara Gomisa, koji je loše reagirao, lopta mu je izmigoljila u mrežu

20. - Sjajna je bila akcija Dee Paula i Baraka, ali izostao je udarac na gol

33. - Balić je sa 18 metara pucao pored desne stative

36. - Lasagna je imao dobru proiliku, ali Udinese nije povisio rezultat

45. - Kraj prvog poluvremena

49. - Spal je izjednačio na 1:1! Floccari je sjajno osjetio gdje će lopta nakon voleja njegova suigrača, te je promijenio njen smjer, prevario vratara Bizzarrije i s pet metara poslao u mrežu

64. - Lasagna je dopustio da mu protivnički branič presječe loptu u situaciji kada bi Balić izašao sam na vratara da je dodavanje prošlo

71. - Nakon kornera je sjajno glavom pucao Vicari, ali Bizzarri je uspio odbiti loptu u korner