KRAJ: Split slavio na Gripama protiv Broda

Splićani su došli do prvih bodova u prvenstvu

FC Split: Luketin, Kosor, Ćorluka, Suton, Sekulić, Čizmić, Pavlović, Vladović, Rendić, Jurlina, Radić, Kirevski, Marić

MNK Brod 035: Konrad, Petrović, Gačić, Mirković, Ruhek, Ivanagić, Dubac, Kovačević

1. - Suton je šutirao sa sedam metara pored gola

2. - Split je poveo s 1:0! Kosor je doveo Splićane u vodstvo

3. - Mirković izvodi udarac za Brod, a Luketin brani

4. - Suton je dobio žuti karton

7. - Kosor i Marić odigrali su dobru kombinaciju, a Marić je završio akciju udarcem iznad vrata

9. - Sekulić je prošao pokraj tri igrača Broda i šutirao na gol, a pogodio je stativu

14. - Splićani su bolja ekipa. Druga polovica poluvremena igra se praktički na samo jednoj polovici, onoj Broda 035. Imali su Splićani i nekoliko prilika za povisiti vodstvo, ali nisu bili precizni

19. - Sekulić je šutirao iz okreta i pogodio stativu

20. - Na odmor se otišlo s vodstvom Splita od 1:0

21. - Počelo je drugo poluvrijeme

22. - Split je poveo 2:0! Suton je pucao iskosa i pogodio suprotni kut Konrada

24. - Brod je smanjio na 2:1! Gačić je zabio gol za smanjenje vodstva Splićana

28. - Suton je proigrao Marića, a njegov pokušaj udarca blokira Mirković

30. - Ćorluka nalijeće na ubačaj Sutona uklizivanjem, a vratar gostiju odbija u korner

31. - Ćorluka je proigrao Sekulića, koji izbija sam pred Konrada i loše šutira. Lopta je završila u korneru

34. - Suci prvi akumulirani prekrša kod gostiju sude nakon 14 minuta poluvremena. Splitu su dosad sudili tri akumulirana

36. - Vladović je imao priliku povisiti vodstvo na ubačaj Ćorluke, ali šutira pored vrata Broda

37. - Ćorluka je dalekometnim udarcem testirao Konrada, lopta je završila u korneru

39. - Suton spriječava Brođane da dođu do izjednačenja. Brod igra s pet igrača u polju i iz jedne akcije su zamalo izjednačili, ali Suton spriječava da lopta uđe u gol

40. - Luketin je obranio udarac Konrada u posljednjoj sekundi. Utakmica je završila: FC Split - MNK Brod 2:1