Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Za novi saziv Hajdukova Nadzornog odbora prijavio se Denis Kosor

Za novi saziv Hajdukova Nadzornog odbora prijavio se Denis Kosor

Uz Ljubu Pavasovića Viskovića i Antu Majića, iz dosadašnjeg NO-a, on je jedini kandidat za kojega znamo, a da trenutno odrađuje određene poslove za klub

Četvrtak je bio zadnji dan prijava za Nadzorni odbor Hajduka, a kako vrijeme odmiče, na vidjelo polako izlaze i pojedina imena novih kandidata. Među najzanimljivijima je sigurno - Denis Kosor, koji je već dugi niz godina prisutan u Hajduku i ima zanimljivu sportsku biografiju.

Kosor je diplomirani inženjer elektrotehnike i dr. sc. aeronautike, ali sportska javnost ga bolje poznaje kao prvoligaškog igrača MNK Split, čak i reprezentativca Hrvatske u malom nogometu, te direktora i člana uprave tog kluba, koji je bio Hajdukov časnik za vezu na utakmicama Kupa UEFA/Europske lige od 2003. do 2009. godine, a zatim od 2009. koordinator u Omladinskoj školi, gdje je bio pokretač turnira Kup Sv. Duje i idejni začetnik Hajdukovih kampova.

Uz Ljubu Pavasovića Viskovića i Antu Majića, koji su radili u dosadašnjem NO, on je jedini kandidat za kojega znamo, a da odrađuje određene poslove za klub (doduše, bez naknade), jer je trenutno Hajdukov UEFA časnik za vezu, zadužen za koordinaciju s UEFA administracijom pred utakmicu i nakon utakmice, te zajedno s delegatom odgovoran za ispunjenje svih uvjeta za organizaciju utakmice

Kosor je zajedno s Koceićem Bilanom bio jedan od dva Hajdukova predstavnika u NSŽSD, sve do svađe nastale nakon što je Brbić preglasan (onih čuvenih 11:3 u korist Šuprahe), a nakon što je dugo kotirao kao jedna od bitnih osoba u klubu, koja se ne eksponira u javnosti, Kosor se odlučio kandidirati za jednu od najodgovornijih funkcija u ovom delikatnom trenutku za Hajduk.

Baš će biti zanimljivo vidjeti i imena ostalih kandidata, nakon čega će se moći i prognozirati hoće li novi NO imati ljude koji će biti bolji i učinkovitiji od ovih iz aktualnog saziva... 

Vaša reakcija na temu