Foto: Ivica Čavka Završen malonogometni turnir u Solinu, slavlje Žute podmornice i Torcide Kavane Otok

Završen malonogometni turnir u Solinu, slavlje Žute podmornice i Torcide Kavane Otok

Kaja Kalinić (veterani) i Marko Tešija (mladi) su proglašeni najboljim igračima

Završen je 20. malonogometni Božićno-novogodišnji turnir Solin 2017. Kod mladih je pobijedila ekipa Torcida Kavana Otok, a kod veterana Žuta podmornica.

U finalu mladih Mesnica Perajica Elez gradnja Moseć izgubila je od  Torcide Kavana Otok 6:2. Kod veterana je pak Žuta podmornica bila bolja od Podstrane Građevno Zec nakon penala (2:2, 5:3).

Nagrade najboljima podijelili su dogradonačelnik Tihomir Bečko, urednik Dalmatinskog portala Mate Prlić, predsjednik udruge za mali nogomet Solin David Zeko, tajnik udruge za mali nogomet Solin Pino Ivić, povjerenik za natjecanje Miroslav Dugeč, zatim Ante Ćurak iz tvrtke Pling, direktor PSK Hattrick kladionice Ivan Sušac, voditelj turnira Lovre Čavka i Milan Marjanica, član Udruge za mali nogomet Solin. Sve utakmice  sudili su Joško Cikojević, Ivica Miketek, Ivan Domazet, Zoran Krivošija, Damir Mikulić, a delegati su bili Neno Galić i Lovre Čavka.

Organizator turnira ovim putem zahvaljuje se Gradu Solinu i gradonačelniku Daliboru Ninčeviću, Marku Buriću (CB Relax), Anti Markioliju (Markioli M4 Grup), Ivanu Sušcu (Hattrick kladionice), Duji Tokiću (CB Zlatna palma), Davidu Zeki (Salonadental), Miroslavu Deliću (Čistoća), Blažu Duplančiću i Mati Prliću (Dalmatinski portal), Josipu Tokiću (Salona Liber), Anti Ćurku (Pling), Nikoli Tokiću (Solinska zajednica sportova) što su omogućili (pomogli) da se održi ovaj 20. jubilarni malonogometni turnir.

FINALE VETERANI

Žuta podmornica – Podstrana Građevno Zec  2:2, penali 5:3
Strijelci: Lovrić, Radan – Jerčić, Perišić
Za pobjednike Žutu podmornicu nastupili su: Ljubo Bašić, Ivan Petrušić, Kaja Kalinić, Ante Boban, Damir Mijić, Igor Lovrić, Edo Radmilo, Ivan Radan, Josip Čagalj, Pero Tiganj. Voditelj: Dragan Mucić

1. mjesto - Žuta podmornica
2. mjesto - Podstrana Građevno Zec
3.-4.mjesto - Izazov, Salonadental
Najbolji vratar: Ljubo Bašić (Žuta podmornica)
Najbolji igrač: Kaja Kalinić (Žuta podmornica)
Najbolji strijelac: Martin Mikuličić (Podstrana Građevno Zec) - 5 golova

FINALE MLADI

Torcida Kavana Otok  - Mesnica Perajica Elez gradnja 6:2
Strijelci: Svalina, Bašić 2, Ćapeta 2, Banić-Velimirović, Ćaleta.
Za osvajače turnira Torcidu Kavanu Otok igrali su: Pavao Vugdelija, Boško Norac Kevo, Petar Bašić Šiško, Zvonimir Zebić, Ivan Paleško, Martin Gilić, Stipe Banić Škojo, Ivan Norac Kevo, Marko Tešija, Marko Ćapeta, Ivan Svalina. Voditelji: Ivan Džaja i Tonći Samardžić.

1. mjesto - Torcida Kavana Otok
2. mjesto - Mesnica Perajica Elez gradnja Moseć
3. mjesto - Konoba Tomić Brač
4. mjesto - Zlatko Celent AŠ Kružni tok
Najbolji vratar: Pavao Vugdelija (Torcida Kavana Otok)
Najbolji igrač: Marko Tešija (Torcida Kavana Otok)
Najbolji strijelac: Petar Bašić Šiško (Torcida Kavana Otok) - 10 golova



Vaša reakcija na temu
Pregledaj komentare