Premijere u CineStaru: Deadpool 2, Društvo za književnost i pitu od krumpira s Guernseyja, Osjećam se lijepa...

Premijere u CineStaru: Deadpool 2, Društvo za književnost i pitu od krumpira s Guernseyja, Osjećam se lijepa...

Provjerite što možete pogledati od 17. do 23. svibnja


CineStar 4DX Mall of Split

Deadpool 2 • Premijera • Deadpool 2 • 15

• akcija, komedija • Redatelj: David Leitch • Gl. uloge: Ryan Reynolds, Josh Brolin

2D 11:00*, 19:00, 21:25, 22:15**

EXTREME 2D 13:00*, 15:30, 18:00, 20:30

4DX 11:45*, 15:00 osim ned sub, 17:30, 20:00, 22:30

Društvo za književnost i pitu od krumpira s Guernseyja • 

Premijera • The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society • 12

• romantična drama • Redatelj: Mike Newell • Gl. uloge: Lily James, Michiel Huisman

2D 15:30, 18:00, 20:30

Osjećam se lijepa • Premijera • I Feel Pretty • 12

• Komedija • Redatelj: Abby Kohn • Gl. uloge: Amy Schumer, Michelle Williams

2D 17:45, 20:00, 21:55

Moj lažni muž • Overboard • 12

• romantična komedija • Redatelj: Bob Fisher • Gl. uloge: Anna Faris, Eva Longoria

2D 17:30, 20:15, 22:30

Ukleta redovnica • The Crucifixion • 15

• Horor, misterija • Redatelj: Xavier Gens • Gl. uloge: Sophie Cookson, Corneliu Ulici

2D 19:45, 21:45 osim pet sub

Luka i čarobni muzej - sink • Matineja • Harvie and the Magic Museum • 

• Animacija • Redatelj: Martin Kotík • Glasovi: Aleksandra Naumov, Sementa Rajhard

2D 11:00*, 14:15*, 16:15, 18:15

Obitelj iz noćne more • La chtite famille • 12

• Komedija • Redatelj: Dany Boon • Gl. uloge: Dany Boon, Line Renaud

2D 16:45

Djevojka u magli • La ragazza nella nebbia • 15

• kriminalistički, triler • Redatelj: Donato Carrisi • Gl. uloge: Toni Servillo, Alessio Boni

2D 18:15

Osvetnici: Rat beskonačnosti • Avengers: Infinity War • 12

• akcijska pustolovina • Redatelj: Anthony Russo, Joe Russo • Gl. uloge: Chris Hemsworth, Chris Evans

2D 11:55*, 15:15, 20:45, 21:45**, 22:15 osim pet sub

REALD 3D 19:00

4DX 3D 14:30*

Taxi 5 • Taxi 5 • 12

• akcija, komedija • Redatelj: Franck Gastambide • Gl. uloge: Salvatore Esposito, Franck Gastambide

2D 15:25

Leo da Vinci: Misija Mona Lisa - sink • Matineja • Leo da Vinci: Mission Mona Lisa • 

• animirani, pustolovni • Redatelj: Sergio Manfio • Glasovi: Zoran Pribičević, Tihana Fraculj

2D 11:45*, 13:45*, 15:30, 17:15

Rampage: Totalni kaos • Rampage • 12

• Akcija, avanturisticki, fantazija • Redatelj: Brad Peyton • Gl. uloge: Dwayne Johnson, Naomie Harris

2D 15:30

Ukradena princeza - sink • Matineja • The Stolen Princess • 

• Animacija, komedija • Redatelj: Oleh Malamuzh • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Ana-Marija Percaić

2D 11:30*, 13:30*

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • 

• Animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Will Gluck • Glasovi: Luka Bulić, Hana Hegedušić

2D 11:15*, 13:15*

Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games • 

• Animacija, obiteljski, avantura • Redatelj: Noel Cleary • Glasovi: Sandra Hrenar, Mateo Videk

2D 11:30*, 14:45*

Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man • 

• Animacija, obiteljski, avantura • Redatelj: Nick Park • Glasovi: Dušan Bućan, Dražen Bratulić

2D 11:30*, 13:30*

* =  samo sub ned, ** =  samo pet sub

CineStar Joker Split

Deadpool 2 • Premijera • Deadpool 2 • 15

• akcija, komedija • Redatelj: David Leitch • Gl. uloge: Ryan Reynolds, Josh Brolin

2D 11:45*, 14:15*, 19:15

EXTREME 2D 15:00, 17:30, 20:00, 22:30

Društvo za književnost i pitu od krumpira s Guernseyja • Premijera • The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society • 12

• romantična drama • Redatelj: Mike Newell • Gl. uloge: Lily James, Michiel Huisman

2D 16:35, 19:45

Osjećam se lijepa • Premijera • I Feel Pretty • 12

• Komedija • Redatelj: Abby Kohn • Gl. uloge: Amy Schumer, Michelle Williams

2D 19:00, 22:25

Dvostruki ljubavnik • Premijera • Double Lover • 18

• drama, romanticni, triler • Redatelj: François Ozon • Gl. uloge: Marine Vacth, Jérémie Renier

2D 20:15

Moj lažni muž • Overboard • 12

• romantična komedija • Redatelj: Bob Fisher • Gl. uloge: Anna Faris, Eva Longoria

2D 18:00, 21:35

Ukleta redovnica • The Crucifixion • 15

• Horor, misterija • Redatelj: Xavier Gens • Gl. uloge: Sophie Cookson, Corneliu Ulici

2D 17:55, 22:15

Luka i čarobni muzej - sink • Matineja • Harvie and the Magic Museum • 

• Animacija • Redatelj: Martin Kotík • Glasovi: Aleksandra Naumov, Sementa Rajhard

2D 15:45, 17:30

EXTREME 2D 11:00*, 13:00*

Obitelj iz noćne more • La chtite famille • 12

• Komedija • Redatelj: Dany Boon • Gl. uloge: Dany Boon, Line Renaud

2D 15:45

Djevojka u magli • La ragazza nella nebbia • 15

• kriminalistički, triler • Redatelj: Donato Carrisi • Gl. uloge: Toni Servillo, Alessio Boni

2D 15:30

Osvetnici: Rat beskonačnosti • Avengers: Infinity War • 12

• akcijska pustolovina • Redatelj: Anthony Russo, Joe Russo • Gl. uloge: Chris Hemsworth, Chris Evans

2D 21:15

Leo da Vinci: Misija Mona Lisa - sink • Matineja • Leo da Vinci: Mission Mona Lisa • 

• animirani, pustolovni • Redatelj: Sergio Manfio • Glasovi: Zoran Pribičević, Tihana Fraculj

2D 11:15*, 13:30*

Ukradena princeza - sink • Matineja • The Stolen Princess • 

• Animacija, komedija • Redatelj: Oleh Malamuzh • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Ana-Marija Percaić

2D 11:00*, 13:00*

Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit • 

• Animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Will Gluck • Glasovi: Luka Bulić, Hana Hegedušić

2D 11:30*, 13:45*

* =  samo sub ned, ** =  osim čet

Vaša reakcija na temu
Pregledaj komentare