Slučaj iz zemlje duhova • Premijera • Incident in a Ghost Land • 15
• Horor • Redatelj: Pascal Laugier • Gl. uloge: Rob Archer, Erik Athavale
2D 17:10 samo sri, 17:45*, 20:30, 22:30
Osvetnici: Rat beskonačnosti • Pretpremijera • Avengers: Infinity War • 12
• akcijska pustolovina • Redatelj: Anthony Russo, Joe Russo • Gl. uloge: Chris Hemsworth, Chris Evans
REALD 3D 19:00 samo sri, 20:15 samo sri
4DX 3D 21:15 samo sri
Taxi 5 • Premijera • Taxi 5 • 12
• akcija, komedija • Redatelj: Franck Gastambide • Gl. uloge: Salvatore Esposito, Franck Gastambide
2D 17:05, 20:15, 22:25
4DX 19:00
Leo da Vinci: Misija Mona Lisa - sink • Premijera • Leo da Vinci: Mission Mona Lisa •
• animirani, pustolovni • Redatelj: Sergio Manfio • Glasovi: Zoran Pribičević, Tihana Fraculj
2D 11:00**, 14:00**, 16:25, 17:15 samo sri, 18:25
Rampage: Totalni kaos • Rampage • 12
• Akcija, avanturistički, fantazija • Redatelj: Brad Peyton • Gl. uloge: Dwayne Johnson, Naomie Harris
2D 15:00 samo sri, 15:45*, 17:45 samo sri, 18:00*, 20:00 samo sri, 20:15*, 22:05 samo sri, 22:30*
REALD 3D 19:05
4DX 3D 16:30, 21:15*
Osvetnik • Death Wish • 15
• Akcijski, kriminalistički • Redatelj: Eli Roth • Gl. uloge: Bruce Willis, Vincent D’Onofrio
2D 18:00 samo sri, 19:15*, 21:15 samo sri, 21:30*
Moj prijatelj Pete • Lean on Pete • 15
• pustolovni, drama • Redatelj: Andrew Haigh • Gl. uloge: Charlie Plummer, Travis Fimmel
2D 18:00 samo sri, 19:15*
Projekt: Titan • The Titan • 12
• Akcijski, SF • Redatelj: Lennart Ruff • Gl. uloge: Sam Worthington, Taylor Schilling
2D 21:15*, 22:15 samo sri
Mjesto tišine • A Quiet Place • 12
• Triler, horor • Redatelj: John Krasinski • Gl. uloge: Emily Blunt, John Krasinski
2D 17:15*, 19:30, 21:30
Ukradena princeza - sink • Matineja • The Stolen Princess •
• Animacija, komedija • Redatelj: Oleh Malamuzh • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Ana-Marija Percaić
2D 11:30**, 13:30**, 15:30, 17:30
Svakoga dana • Every day •
• romantična drama • Redatelj: Michael Sucsy • Gl. uloge: Angourie Rice, Justice Smith
2D 16:00 samo sri, 18:30*
Gaston: Šeprtlja nad šeprtljama • Gaston Lagaffe •
• Komedija • Redatelj: Pierre-François Martin-Laval • Gl. uloge: Théo Fernandez, Arnaud Ducret
2D 15:25
Igrač broj 1 • Ready Player One • 12
• akcija, avantura, Sci-Fi • Redatelj: Steven Spielberg • Gl. uloge: Tye Sheridan, Olivia Cooke
2D 12:05**, 19:15 samo sri, 19:45*
REALD 3D 15:00
7 dana straha • 7 Days in Entebbe • 12
• Triler • Redatelj: José Padilha • Gl. uloge: Rosamund Pike, Daniel Brühl
2D 21:45*, 22:00 samo sri
Ponoćno sunce • Midnight Sun •
• romantična drama • Redatelj: Scott Speer • Gl. uloge: Bella Thorne, Patrick Schwarzenegger
2D 15:05
Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit •
• Animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Will Gluck • Glasovi: Luka Bulić, Hana Hegedušić
2D 11:00**, 13:15**, 15:15*, 15:45 samo sri, 17:15*
4DX 11:00**, 14:15**
Gringo • Gringo • 15
• akcijska komedija • Redatelj: Nash Edgerton • Gl. uloge: Charlize Theron, Amanda Seyfried
2D 22:30*
Tomb Raider • Tomb Raider • 12
• akcija, avantura • Redatelj: Roar Uthaug • Gl. uloge: Alicia Vikander, Walton Goggins
2D 16:05*
Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games •
• Animacija, obiteljski, avantura • Redatelj: Noel Cleary • Glasovi: Sandra Hrenar, Mateo Videk
2D 11:00**, 13:00**
Dugi iz kamenog doba - sink • Matineja • Early Man •
• Animacija, obiteljski, avantura • Redatelj: Nick Park • Glasovi: Dušan Bućan, Dražen Bratulić
2D 11:15**, 13:30**
Vampirko - sink • Matineja • The Little Vampire •
• Animirani • Redatelj: Richard Claus • Glasovi: Jan Begović, Roko Cvitaš
2D 11:45**, 14:00**
Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand •
• animacija, komedija, obiteljski • Redatelj: Carlos Saldanha • Glasovi: Igor Kovac, Marko Kofs
2D 11:45**, 14:00**
* = osim sri, ** = samo sub ned
Slučaj iz zemlje duhova • Premijera • Incident in a Ghost Land • 15
• Horor • Redatelj: Pascal Laugier • Gl. uloge: Rob Archer, Erik Athavale
2D 17:45**, 19:00, 21:55 osim sri, 23:45 samo pet sub
Osvetnici: Rat beskonačnosti • Pretpremijera • Avengers: Infinity War • 12
• akcijska pustolovina • Redatelj: Anthony Russo, Joe Russo • Gl. uloge: Chris Hemsworth, Chris Evans
EXTREME 3D 20:00**
Taxi 5 • Premijera • Taxi 5 • 12
• akcija, komedija • Redatelj: Franck Gastambide • Gl. uloge: Salvatore Esposito, Franck Gastambide
2D 19:45, 21:50, 23:55 samo pet sub
Leo da Vinci: Misija Mona Lisa - sink • Premijera • Leo da Vinci: Mission Mona Lisa •
• animirani, pustolovni • Redatelj: Sergio Manfio • Glasovi: Zoran Pribičević, Tihana Fraculj
EXTREME 2D 11:15*, 13:15*, 15:45, 17:45
Rampage: Totalni kaos • Rampage • 12
• Akcija, avanturisticki, fantazija • Redatelj: Brad Peyton • Gl. uloge: Dwayne Johnson, Naomie Harris
2D 19:30**, 21:45**
EXTREME 2D 19:30 osim sri, 21:45, 23:55 samo pet sub
REALD 3D 13:30*, 17:30 osim sri, 20:45
Osvetnik • Death Wish • 15
• Akcijski, kriminalistički • Redatelj: Eli Roth • Gl. uloge: Bruce Willis, Vincent D’Onofrio
2D 20:55, 23:00 samo pet sub
Moj prijatelj Pete • Lean on Pete • 15
• pustolovni, drama • Redatelj: Andrew Haigh • Gl. uloge: Charlie Plummer, Travis Fimmel
2D 15:45
Projekt: Titan • The Titan • 12
• Akcijski, SF • Redatelj: Lennart Ruff • Gl. uloge: Sam Worthington, Taylor Schilling
2D 17:30**, 18:00 osim sri
Mjesto tišine • A Quiet Place • 12
• Triler, horor • Redatelj: John Krasinski • Gl. uloge: Emily Blunt, John Krasinski
2D 18:55**, 20:00 osim sri, 22:55 samo pet sub
Ukradena princeza - sink • Matineja • The Stolen Princess •
• Animacija, komedija • Redatelj: Oleh Malamuzh • Glasovi: Hrvoje Klobučar, Ana-Marija Percaić
2D 11:00*, 13:00*, 15:00, 17:00
Svakoga dana • Every day •
• romantična drama • Redatelj: Michael Sucsy • Gl. uloge: Angourie Rice, Justice Smith
2D 15:30 osim sri, 15:45**
Igrač broj 1 • Ready Player One • 12
• akcija, avantura, Sci-Fi • Redatelj: Steven Spielberg • Gl. uloge: Tye Sheridan, Olivia Cooke
2D 18:05 osim sri
Petar Zecimir - sink • Matineja • Peter Rabbit •
• Animacija, obiteljski, komedija • Redatelj: Will Gluck • Glasovi: Luka Bulić, Hana Hegedušić
2D 11:45*, 14:00*, 15:30**, 16:00 osim sri
Pčelica Maja: Medene igre - sink • Matineja • Maya the Bee: The Honey Games •
• Animacija, obiteljski, avantura • Redatelj: Noel Cleary • Glasovi: Sandra Hrenar, Mateo Videk
2D 11:30*, 13:45*
Ferdinand - sink • Matineja • Ferdinand •
• animacija, komedija, obiteljski • Redatelj: Carlos Saldanha • Glasovi: Igor Kovac, Marko Kofs
2D 11:00*
* = samo sub ned, ** = samo sri