06/02/26 · 19:56

CAREVIĆ: Ovo nije bio naš dan. Suđenje neću komentirati

'Kad promašiš dva penala i pogodiš stativu, nemaš se čemu nadati'

CAREVIĆ: Ovo nije bio naš dan. Suđenje neću komentirati
Foto: Veljko Martinović
Piše N. M.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Nakon poraza od Lokomotive (3:0), Mario Carević je rekao:

- Čestitam Lokomotivi na pobjedi. Što se tiče nas, ovo nije bio naš dan. Kad promašiš dva penala i pogodiš stativu, nemaš se čemu nadati. Utakmica je otišla u jedan smjer u kojem je trebala otići i to je to.

Odluke nije htio komentirati, već se samo osvrnuo na emocije igrača.

- Utječe na igrače. Ja sam na poluvremenu rekao da suzbijemo emociju. Ne želim da nas kartoniraju. Ako zabiješ gol, 2-1, živ si. To je takva utakmica. Pokušat ću i u svlačionici probuditi momčad i vjerujem da ćemo izaći jači i vjerujem da ćemo biti još bolji. Ostalo neću komentirati. Teško je mirno sjediti i gledati. Mi nismo zaslužili ništa i takav je dan bio.

Potom je nastavio:

- Kod 3-0 se Lokomotiva povukla i to nije realno mjerilo. Veselio sam se jer Lokomotiva igra dobar nogomet i nažalost se odvilo tako kako se odvilo, zaključio je Carević.