18/08/26 · 19:56

Duo La Papa u Muzeju grada Trogira

Ulaz je slobodan

Duo La Papa u Muzeju grada Trogira
Piše
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Ovogodišnje, prvo izdanje 'Ljeta u Muzeju'/'Summer at the Museum' nastavlja se u petak, 21. kolovoza, u 21sat, u dvorištu Muzeja grada Trogira koncertom dvaju naočitih muškaraca dramatičnih frizura – dua 'La Papa'!

Duo La Papa u Muzeju grada Trogira

Ovaj duo čine profesionalni glazbenici s neiscrpnim entuzijazmom potpunih zaljubljenika u glazbu i muziciranje – Nikola Dabac (ukulele, glavni vokal) i Stanislav Kovačić (violončelo, prateći vokali). Kada se spoje njihova specifična glazbala – električno violončelo, ukulele i virtualni bubanj nastaje jedinstvena zvučna slika. A možete samo pokušati zamisliti koliko će impresivno zvučati kada se spoji s jedinstvenim ambijentom dvorišta Muzeja grada Trogira.

Od klasike i jazz standarda, preko disco glazbe, pa sve do najnovijih pop i rock uspješnica – šarolik glazbeni repertoar očekuje nas ovaj petak u Trogiru. S obzirom na to da je duo nastao i u svrhu podizanja morala i borbe protiv loše volje, vjerujemo da će se i ovog puta tražiti mjesto više... Ovo je jedan od onih koncerata koji se ne propušta!

Ulaz je slobodan zahvaljujući potpori Turističke zajednice Splitsko-dalmatinske županije, Turističke zajednice Grada Trogira i Grada Trogira.


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Dodaj kao preferirani izvor na Googleu