Ispred hotela Le Meridien Lav prošlog tjedna je održana eko akcija čišćenja podmorja. Organizirali su je hotel Lav i Ronilački klub Puntar iz Splita.
Na opće zadovoljstvo podmorje i plaže hotela su se pokazale veoma čiste s malo raznolikog otpada koji potječe s brodova ili ugostiteljskih objekata, ili su donesena naletima vjetra i tako završila u moru.
'Vidi se da se pridaje dosta pažnje njezi okoliša jer je ovo jedna od čišćih plaža i lučica' napominju iz RK Puntara.
RK Puntar se rado odazvao čišćenju okoliša hotela jer već dugo postoje zajednički plemeniti ciljevi koji vežu te dvije organizacije.
Čišćenja ovog tipa su zahvala što je hotel Lav uvijek spreman izaći u susret kada se spominju teme poput održivog razvoja, ekologije i pomoći ljudima u potrebi. Zahvale idu i Luka Split d.d kao sponzoru kluba, još jednoj organizaciji koja podupire ekološke aktivnosti RK Puntar.