Nakon što je osvojila publiku diljem Hrvatske i izazvala salve smijeha na svakom gostovanju, komedija 'Direkt u glavu' još jednom nasmijat će Dalmaciju!
Ne propustite uživati u izvedbi Filipa Detelića i Borka Perića i to 1. srpnja u 21 sat u Spomen domu u Komiži, 2. srpnja u 21 sat na ljetnoj sceni Teatra uz more u Splitu, 3. srpnja u 21 sat - na tvrđavi Klis, 4. srpnja u 21 sat u Šestanovcu i 5. srpnja u 21 sat u Perla Resortu u Rogoznici.
Ova inteligentna, duhovita i provokativna crna komedija donosi nezaboravno kazališno iskustvo u kojem granica između života i smrti postaje neizvjesna, a publika dobiva priliku aktivno sudjelovati u raspletu priče.
Na pozornici vas očekuju vrhunski glumački nastupi višestruko nagrađivanih glumaca Borka Perića i Filipa Detelića, koji u ovoj predstavi doslovno ostavljaju dušu na daskama. Njihova energija, improvizacija i neposredna komunikacija s publikom čine svaku izvedbu jedinstvenom i neponovljivom.
Priča započinje u trenutku kada poznati glumac Borna shvati da je – mrtav. No, umjesto odgovora, pred njim se otvara niz novih pitanja. Kako je umro? Zašto je umro? I možda najvažnije od svega – zašto je uopće živio? Na tom neobičnom putovanju susreće tajanstvenog Franju, a zajedno pokušavaju rasvijetliti okolnosti koje su ih dovele u ovu tragikomičnu situaciju.
Da bi do raspleta došlo Filip i Borko trebat će vašu pomoć! Publika s njima nikad nije tek nijemi promatrač – ona postaje svojevrsni sudac. Hoće li pomoći glavnim junacima da pronađu odgovore ili će ih dodatno zbuniti? Čija će odluka biti zadnja?!
Uz prepoznatljiv humor, izvrsnu glumu i teme koje nas sve dotiču, 'Direkt u glavu' donosi spoj smijeha, emocija i promišljanja koji nikoga ne ostavlja ravnodušnim. Ne propustite priliku biti dio ove posebne izvedbe i zajedno s glumcima uživati u komediji koja puni dvorane već godinama.
Možda ćete im pomoći, možda im baš želite dodatno zakomplicirati živote! Ono što je sigurno jest da ćete se uz Borka i Filipa itekako nasmijati!
Informacije i rezervacije se vrše na broju 091 795 7260.
Ulaznice se mogu kupiti online putem stranica www.teataruzmore.com i www.entrio.hr. U Splitu se mogu kupiti u knjižari-papirnici Papirko na adresi Put Brodarice 4, u Dancing Bearu u Dioklecijanovoj 6, te u Ghetaldusu i Tisak Media u City centeru One. Također, ulaznice će biti dostupne na blagajni u Lori, i to jedan sat prije početka izvedbe.
U Rogoznici se ulaznice mogu kupiti na recepciji Perla Resorta.
U Komiži se ulaznice prodaju u Spomen domu, na dan izvedbe, sat vremena prije početka predstave.











