Zajedničkim ručkom tijekom kojeg su evocirali uspomene iz mladih dana nekadašnji maturanti Zdravstveno-tehničke škole, koji su se obrazovali za sanitarne tehničare, obilježili su 50. obljetnicu mature.
Splitsku ekipu koja se okupila danas u restoranu čine: Ivan Gabelica, Nada Trogrlić, Branka Gomilanović, Marko Visković, Nada Mravulj, Marija Šerbo, Damir Visković, Goranka Roguljić, Antica Ivančev, Marija Perković i Ivan Kunjašić.
Ustupili su nam fotografije nastale na druženju. Pogledajte!











