29/07/26 · 15:56

VAN HOORENBEECK: Europske utakmice jako su teške, a atmosfera u momčadi je odlična!

Hajdukov stoper najavio je utakmicu s Pafosom

VAN HOORENBEECK: Europske utakmice jako su teške, a atmosfera u momčadi je odlična!
Piše D. L.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Hajduk u četvrtak s početkom u 19 sati igra uzvratnu utakmicu drugog pretkola Europske lige protiv Pafosa, a tim povodom Alec Van Hoorenbeeck je rekao:

- Mislim da će biti energična utakmica. Europske utakmice su jako teške. Drugi dvoboj sa Žilinom je bio pogotovo, mislim da će sutra biti slično. Oni trebaju zabiti pogotke, a naš plan ostaje isti.

Kakva je atmosfera u momčadi?

- Atmosfera je odlična jer smo imali dobar rezultat. Veliki udarac je ozljeda Roka. To je jako teško. Sutra ćemo pogotovo biti snažni zbog njega. Nadam se da će se vratiti snažniji. Roko to želi od nas.

Postigli ste pogodak protiv Žiline, odigrali ste odlično protiv Pafosa. Jeste li zadovoljni sa svojim izdanjima?

- Mislim da sam se dobro prilagodio. Zadovoljan sam i s timskim i pojedinačnim uspjesima za sada. Trener je jako principijelan. To olakšava novim igračima dolazak - zaključio je Alec.


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp


Dodaj kao preferirani izvor na Googleu