Pripadnici Javne vatrogasne postrojbe Grada Splita jučer su na Blatinama uklanjali grane koje su pale na vozila.
Prva dojava zaprimljena je u 10.23 sati, nakon čega su na teren izašla tri vatrogasca s jednim vozilom. Ispilali su i uklonili granu koja je pala na automobil te osigurati mjesto događaja.
Sat vremena kasnije, u 11.23 sati, vatrogasci su ponovno intervenirali na istoj lokaciji zbog uklanjanja grane s drugog vozila.






