Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Screenshot: RTL Plenković i Bernardić komentirali održano sučeljavanje

Plenković i Bernardić komentirali održano sučeljavanje

'Nije normalno da dođe s papirima neke druge televizije, a tamo nije došao u emisiju'

Večeras je održana prva debata između šefa HDZ-a Andreja Plenkovića i šefa SDP-a i Restart koalicije Davora Bernardića na RTL televiziji.

Nakon dvosatne debate na RTL-u, akteri su komentirali svoj nastup, piše Index.

- Da je došao s papirima s vaše televizije, to bi bila fora. Nije normalno da dođe s papirima neke druge televizije, a tamo nije došao u emisiju - komentirao je Plenković često Bernardićevo pokazivanje papira u prvoj polovici debate.

Sve je prokomentirao i Bernardić:

- Građani su mogli vidjeti karakter, želju, strast, kompetentnost. To je nešto što je važno - rekao je kratko.

Vaša reakcija na temu