Danas se komentira sinoćnja doskočica u HRT-ovoj emisiji Americana, kada je komentator Tomislav Ivković nakon pobjede Hrvatske nad Ganom kazao:
- Najbolja utakmica, najpametnija igra, U pravo vrijeme su pokazali da je karakter došao na naplatu. Iznad svega da je Goethe bio u pravu kada je rekao da se talent razvija u miru, a karakter u oluji. Danas je bila oluja, ali smo je priveli kraju, pobijedili smo oluju i došli smo čak na nivo haljine od Valenitne, koja je bez konkurencije najljepša tek 17. dan, ne znam što je čekala.
Voditeljica Valentina Miletić se nasmijala i odgovorila:
- Tomo, hvala na komplimentima, nisam ovo očekivala. Prebacit ću se na ono što smo pričali...
- Promjena teme - uskočio je i njen voditeljski kolega Marko Šapit.
Splićanka se vratila na utakmicu, dala riječ drugom komentatoru Robertu Matteoniju.
- Haljina je prekrasna - počeo je Matteoni.
Na to je voditeljica rekla:
- Hvala što ste me uhvatili u đir.
Ivković se ponovno javio:
- Nije đir, to je istina.
Matteoni se složio:
- Najlakše je istinu govoriti.
Potom je rekao par rečenica o utakmici, da bi Šapit tada dao riječ Vedranu Ješi.
- Vedrane, nešto o haljini ili...?
Bivši nogometaš je odgovorio:
- Gledam baš smijem li pričati ili ne, možda bolje ne...
Ponovno su se svi nasmijali u studiju.
- Kako ste svi dobre volje kada smo skrenuli na mene - zaključila je Miletić.











