Momčad odbojkaša Mladosti dobila je novog libera za nadolazeću sezonu. U Dom odbojke stiže Japanac Amane Kumagai (25).
Nakon igranja na Sveučilištu Fukuoka i dvije sezone u japanskom Oita Miyoshi Weisse Adleru, posljednje dvije odradio je u Europi, točnije u Rumunjskoj. Prvo u Stiinta Bukureštu, zatim u Craiovi, a sada dolazi u redove hrvatskog prvaka.
'Jako sam uzbuđen i počašćen što se pridružujem HAOK Mladost i što se selim u Zagreb', kaže Kumagai.
'Naporno ću raditi i dati sve od sebe kako bismo zajedno ostvarili ciljeve momčadi. Jedva čekam zaigrati pred našim navijačima! Vidimo se uskoro!', poručuje Amane.






