13/05/16 · 07:25

Kristina Vidan izabrana za predsjednicu splitskog ogranka stranke Pametno

Cilj nam je Split učiniti pametnim gradom na svim razinama, prilika je već na idućim izborima

Kristina Vidan izabrana za predsjednicu splitskog ogranka stranke Pametno
Piše N. M.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp
Kristina Vidan izabrana za predsjednicu splitskog ogranka stranke Pametno

Na sinoć održanoj Osnivačkoj skupštini osnovan je ogranak Pametno Split. Poslije Zagreba, Varaždina i Rijeke, Pametno od sada i formalno djeluje kao ogranak u svom gradu, na području Splita. Za predsjednicu splitske organizacije izabrana je Kristina Vidan,fizioterapeutkinja zaposlena u KBC-u Split te predsjednica Kluba trudnica i roditelja Split.

- Osnivanjem ogranka nastavljamo nuditi pametna rješenja i poticati naše sugrađane na aktivaciju i svladavanje izazova kojih je, nažalost, svakim danom sve više. Split je trenutno u fazi stagnacije, a zaslužuje biti ravnopravan s modernim i razvijenim europskim gradovima. Da bismo to i ostvarili potrebno je puno rada, volje i truda. Mi ih imamo, dokazali smo vjerodostojnost i prioritete - rekla je Vidan.

- Cilj nam je Split učiniti pametnim gradom na svim razinama. Vrijeme je da prestane politika osobnog interesa i prekomjernog zapošljavanja u gradska poduzeća, da se riješi Karepovac, povuku sredstva iz EU fondova, uredi popis gradske imovine i još mnogo toga. Već sljedeći lokalni izbori prilika su da Split postane pametan grad - dodala je.

Tajnik splitskog ogranka je Sani Mardešić, a članovi predsjedništva: Natalia Bazina, Renato Čupić, Ranko Goić, Stjepan Grubišić, Ivica Puljak, Marijana Puljak i Branimir Urlić.


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp