Judo klub Dalmacijacement zauzeo treće mjesto na međunarodnom turniru u Dubrovniku

Nastupili su na natjecanju za mlađe kadete

Judo klub Dalmacijacement iz Kaštel Sućurca nastupio je protekli vikend na međunarodnom ekipnom natjecanju za mlađe kadete i kadete u Dubrovniku. Između 10 ekipa osvojili su treće mjesto.

Prvo mjesto je zauzela ekipa iz Judo kluba Onogošt Crna gora, 2. mjesto Miloš Stanković Crna Gora. Natjecanje je bilo podijeljeno u dvije grupe po 5 ekipa. Ekipa Dalmacijacementa pobijedila je redom ekipe: JK Tempo Split, JK Mokošica Dubrovnik, JK Vinkovci i U zadnjoj borbi za finale izgubili su tijesno 3:2 od ekipe Miloš Stanković i z Crne Gore. Za treće mjesto su se borili protiv ekipe iz Kotora Crna Gora i pobijedili 3:2.

Trener Josip Barić poveo je pomlađenu ekipu: Stipe Iličić, Roko Ćorluka, Matej Milun, Krešimir Jerčić, Anton Jerkunica, Mateo Rajčić, Petar Jerčić, Josip Taraš i Duje Šunjerga.