29/06/26 · 17:55

Mladenci iz Philadelphije dolaze u Hrvatsku!

Nakon velikog iznenađenja

Mladenci iz Philadelphije dolaze u Hrvatsku!
Foto: Press
Piše M. K.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

U Philadelphiji, gradu u kojem je hrvatska nogometna reprezentacija igrala protiv Gane, svoje sudbonosno da rekli su si mladenci Ashton i Zach Smith, a po izlasku iz gradske vijećnice dočekalo ih je neočekivano i nezaboravno iznenađenje – stotine hrvatskih navijača koji su se okupili uoči utakmice.

Spontano slavlje, pjesma, fotografiranje i zajednička proslava na gradskom trgu mladencima su uljepšali njihov poseban dan te stvorili trenutke koje, kako su i sami istaknuli, nikada neće zaboraviti.

Potaknuta ovom jedinstvenom pričom te inicijativom Kluba navijača Croatian Fans Embbasy We Croats (Mi Hrvati) i gospodina Igora Čavlovića, Hrvatska turistička zajednica odlučila je Ashton i Zacha pozvati na bračno putovanje u Hrvatsku, a par je ovaj poziv s oduševljenjem prihvatio. Detalji njihova dolaska bit će poznati uskoro, kao i program boravka u hrvatskim destinacijama.

Ashton i Zack, dobrodošli u Hrvatsku, zemlju velikog srca!


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Dodaj kao preferirani izvor na Googleu