Torcida Biberon objavila je još jedan odlazak. Nakon Franca Jelovčića i Jakova Hrstića, redove splitske momčad napušta i Nikola Pavić. U dresu Torcide Biberon iskusni Pavić odigrao je 49 utakmica i zabio 20 pogodaka.
- Nikola je svojim radom, predanošću i karakterom dao veliki doprinos našoj svlačionici i uvijek bio spreman staviti momčad ispred sebe. Na terenu je ostavljao srce u svakoj utakmici, a izvan njega bio pravi suigrač i prijatelj. Nikola, hvala ti na svakom nastupu, svakom pogotku, svakom slavlju i svakom zajedničkom trenutku. Ponosni smo što si bio dio naše obitelji i zahvalni na svemu što si dao za grb Torcide. Želimo ti puno zdravlja, sreće i uspjeha u nastavku karijere i života. Vrata našeg kluba uvijek će ti biti otvorena. Hvala na svemu i sretno! - objavio je splitski prvoligaš.
Jelovčić je potpisao za Crnicu, Hrstić za MNK Hajduk, a još uvijek nije poznato gdje će Pavić nastaviti karijeru.






