Splitsko-dalmatinski župan Blaženko Boban oglasio se na društvenim mrežama nakon pobjede hrvatske nogometne reprezentacije te uputio čestitku Vatrenima.
Istaknuo je kako su hrvatski nogometaši još jednom pokazali zajedništvo, borbenost i karakter kojim iz utakmice u utakmicu ujedinjuju navijače diljem Hrvatske.
'Još jednom ste pokazali srce, zajedništvo i nepokolebljiv borbeni duh koji nas je sve ispunio ponosom. Idemo po nove pobjede. Uvijek uz vas, naše Vatrene', poručio je Boban.






