25/08/21 · 10:38

NOVA SERIJA 'Bogu iza nogu' uskoro na malim ekranima, domaći glumci promijenili imidž

'Ja sam čovjek kojem dobro stoji fudbalerka', kaže Filip Juričić

NOVA SERIJA 'Bogu iza nogu' uskoro na malim ekranima, domaći glumci promijenili imidž
Foto: Nova TV
Piše A. A.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp
YouTube

Klikom na gumb ispod učitat ćete video s platforme YouTube. YouTube može postaviti kolačiće i pratiti Vašu aktivnost.

Otvori na YouTube

'Bogu iza nogu', nova serija Nove TV, uskoro kreće s emitiranjem, a glumci najavljuju urnebesnu zabavu za cijelu obitelj.

Kako su tekli prvi dani snimanja, koliko imaju sličnosti s likom kojeg glume te kako im se sviđa promjena imidža - Filip Juričić, Mirna Medaković Stepinac i Sara Moser ispričali su za IN magazin.

- Dobila sam grudi i kosu! Možda baš ono prave ženske adute - otkrila je Mirna Medaković Stepinac koja u seriji igra Ljubicu, ambicioznu načelnikovu tajnicu zaljubljenu u lokanog mačo frajera Đuru te sanja dan kad će se vjenčati s njim.

- Ona je vjerna, ona se sređuje za sebe i za svog dečka, ali to je onaj tip žene koji kad ustane ujutro odmah se sredi. Znači, ona ne ide ni baciti smeće, a da nije uređena. Evo sad kad malo razmislim totalna suprotnost od mene! - opisala je svoj lik.

Da je lik kojeg igra suprotnost od njega samog, tvrdi i Filip Juričić koji glumi Đuru, Ljubicinog dečka. Za razliku od nje, kojoj je životna želja udati se, Đuro vješto izbjegava odlazak pred oltar, a najvažnija stvar u životu mu je upravo njegov auto.

- On je zgodan, lijep, pametan, onako seoski nogometni trener koji ima jedinu veliku pravu ljubav, a to je njegov Golf GTI. Njeguje ga sa puno ljubavi, puno strasti, stalno ga nešto licka, picka, popravlja - objasnio je Juričić.

Istaknuo je kako uživa u svom liku, ali i novoj frizuri - tzv. fudbalerki.

- Čak bih rekao da sam ja to nekako želio jer sam u jednoj predstavi imao fudbalerku i onda sam im rekao da sam ja čovjek kojemu jako dobro stoji fudbalerka i to smo iskoristili. Moram priznati da ja uživam - kazao je.

Promjenu imidža s veseljem je pozdravila i Sara Moser, koju ćemo gledati u ulozi lokalne gostioničarke Tereze.

- Ona je super, ona je duhovita, simpatična, kada treba biti glasna onda je glasna, malo je u nekakvom rivalstvu sa drugom kokom u selu, tj. Ljubicom, ali sve u svemu simpatično - naglasila je.

Kako izgleda promjena imidža popularnih glumaca te što su još otkrili, može se pogledati u prilogu IN magazina.


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp