Juniori Hajduka i Kustošije su odigrali jučer 3:3 u dvoboju 19. kola 1. HNL, ali pažnju je danas privukao status na društvenim mrežama kojega je objavio bivši vratar Dinama Filip Lončarić.
On je, naime, službeno došao kao trener vratara Kustošije, tako je i zaveden u službeni zapisnik, a usput se prošetao do glavnog terena Poljuda, izvadio naljepnicu s natpisom 'Bad Blue Boys', te napravio fotografiju i objavio je.
Navijači, pogotovo oni najvatreniji, rade te sitne spačke, prošuljaju se u protivničke redove, ostavljaju naljepnice i slično, ali nekako je nepisano pravilo da službene osobe ne koriste za te stvari prigode kada s nekom kategorijom dođu na stadion, kao što je u ovom slučaju došao Lončarić s Kustošijom. Neka to bude i zaključak ove priče: treneri, ostavite taj dio navijačima, a vi se posvetite zagrijavanju, pripremi i vođenju momčadi.





