Predsjednica Gradskog kotara Brda i članica gradskog odbora HDZ-a Split Ivana Runjić prokomentirala je današnju objavu bivšeg dogradonačelnika Bojana Ivoševića koji je danas prozvao Tomislava Šutu zbog nedostatka reakcije nakon napada na novinare u Splitu.
'Besramno je da o vrijeđanju novinara moralizira optuženik za prijetnju novinarki', napisala je uz fotografiju članka.





