Nakon prve pripremne utakmice i uvjerljive pobjede protiv Shkendije (4:0), dvostruki strijelac Michele Šego je rekao:
- Mislim da smo u oba poluvremena kontrolirali utakmicu. Dobro smo povezivali dodavanja, slagali akcije... Mogli smo slaviti i s većim rezultatom, ali najvažnija je pobjeda.
Shkendija je ozbiljna ekipa koja je imala jako dobru sezonu u Europi.
- Dosta je teško bilo igrati protiv njih. Vidjeli smo da su prošli grupu Konferencijske lige. Poštovali smo ih, ali igrali smo svoju igru i pobijedili smo. Okrećemo se sada sljedećoj utakmici.
Prvi dan u Sloveniji, a odmah trening i utakmica.
- Da, intenzivno je. Sutra će se nastaviti tako, imamo dva treninga. To su pripreme, noge su malo teške, ali tako treba biti - zaključio je Šego.







