23/06/26 · 19:11

ŠEGO: Mogli smo slaviti i s većim rezultatom, ali najvažnija je pobjeda

'To su pripreme, noge su malo teške, ali tako treba biti'

ŠEGO: Mogli smo slaviti i s većim rezultatom, ali najvažnija je pobjeda
Foto: Robert Matić / HNK Hajduk
Piše D. L.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Nakon prve pripremne utakmice i uvjerljive pobjede protiv Shkendije (4:0), dvostruki strijelac Michele Šego je rekao:

- Mislim da smo u oba poluvremena kontrolirali utakmicu. Dobro smo povezivali dodavanja, slagali akcije... Mogli smo slaviti i s većim rezultatom, ali najvažnija je pobjeda.

Shkendija je ozbiljna ekipa koja je imala jako dobru sezonu u Europi.

- Dosta je teško bilo igrati protiv njih. Vidjeli smo da su prošli grupu Konferencijske lige. Poštovali smo ih, ali igrali smo svoju igru i pobijedili smo. Okrećemo se sada sljedećoj utakmici.

Prvi dan u Sloveniji, a odmah trening i utakmica.

- Da, intenzivno je. Sutra će se nastaviti tako, imamo dva treninga. To su pripreme, noge su malo teške, ali tako treba biti - zaključio je Šego.


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp


Dodaj kao preferirani izvor na Googleu