Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Marko Ledenko - Mane i Marko Mitrović FOTO: U Zelengradu održana memorijalni turnir 'Slobodan Župan Tara' u balotama, kartama i pikadu

FOTO: U Zelengradu održana memorijalni turnir 'Slobodan Župan Tara' u balotama, kartama i pikadu

Prikupljeno je 2000 eura za pomoć jednoj maloj djevojčici

Nakon nedavne održane vrhunske gastromanifestacije 'Prisnac Fest' u Zelengradu, održan je memorijalni turnir 'Slobodan Župan Tara', jedan od najvećih turnira u čak tri kategorije igara: balotama, kartama i pikadu.

Na turniru je sudjelovalo 82 ekipa u balotama ,118 ekipa u briškuli, 38 ekipa u pikadu  .U Zelengrad je stigao veliki broj ljudi iz cijele Dalmacije, koji su cijeli dan uživali u nezaboravno druženju, hrani. Organizator ovog turnira Zavičajni klub Janko Mitrović iz Zelengrada i ovaj put pobrinuo se da svim nazočnim gledateljima i sudionicima turnira besplatno ponudi teletinu ispod peke promjera tri metra i leše jaretine.

Najvažniji rezultat turnira nije bio sportski, nego humanitarni. Prikupljeno je 2000 eura za pomoć jednoj maloj djevojčici, čime su Bukovica i okolica još jednom pokazale veliko srce i zajedništvo. Za glazbeni dio pobrinula se grupa Cantaduro iz Zadra. Najveće iznenađenje večeri priredila je domaća MPS Slavuji iz Zelengrada koji su svojim predivnim pjevanjem bećarskih i zabavnih pjesama oduševili sve nazočne goste i natjecatelje turnira. Iz njihovih grla orila se bukovačka himna 'Ne bih dao Bukovice svoje, Ameriko za dolare tvoje'.

Najbolje ekipe u Balotama 
1. mjesto : Dujo Kovačević Ervenik - 2 živa teleta   +pehar   + medalje 
2. mjesto: Turbo dom   - 1 živo tele + pehar  +  medalje 
3. mjesto: Crne mambe  - 3 živa jareta  + pehar  + medalje 
Najbolji igrač turnira u balotama: Dujo Kovačević Ervenik – pršut  + pehar  + medalja

Najbolje ekipe u Kartama 
1. mjesto: Dva  Anta -1500 eura + pehar + medalje 
2. mjesto: Zec i Petar - 800 eura + pehar + medalje 
3. mjesto: Miro Begović  -500 eura + pehar + medalje 

Najbolje ekipe u Pikadu 
1. mjesto : PK Đana Suhovare - 1000 eura + pehar + medalje 
2. mjesto: Baste: 400 eura + pehar + medalje 
3. mjesto : Jurlina i Surać- 250 eura +pehar + medalje  

Vaša reakcija na temu