Sjajan pogodak Rebića u hrvatskom derbiju Serie A

Milan je slavio 2:1

Ante Rebić zabio je sjajan pogodak u 31. kolu Serie A. Milan je na San Siru svladao Genou 2:1, a Rebić je zabio prvi pogodak na susretu u 13. minuti nakon što je sjajno naciljao lijevom nogom s ruba šesnaesterca. Genoa je izjednačila u 37. minuti golom Destra, a Milan je do pobjede stigao autogolom Scamacce u 68. minuti.

Rebiću je to bio sedmi prvenstveni pogodak sezone, a odigrao je cijeli susret, kao i Milan Badelj u redovima Genoe. Mario Mandžukić za Milan je odigrao posljednjih pola sata, dok je Marko Pjaca za Genou u igru ušao u 57. minuti.