Sve o borbi za prvaka Piše: Dalmatinski portal

1. HNL: Dragovoljac bio na pragu iznenađenja, ali gosti su uspjeli izjednačiti

Okršaj u Kranjčevićevoj

U 30. kolu Prve hrvatske nogometne lige, Hrvatski dragovoljac je remizirao s Lokomotivom 1:1.

Dragovoljac je poveo u 24. minuti, kada je mladi napadač Karlo Perić iskoristio veliku pogrešku Lokomotivinog vratara Ivana Nevistića

Kapetan Lokomotive Josip Pivarić poentirao je u 66. minuti, ali nakon detaljne provjere VAR soba je odlučila da se radilo o zaleđu.

Lokomotiva je uspjela doći do izjednačenja u 82. minuti, kada je Pivarić ubacio iz slobodnog udarca, a glavom poentirao Mateo Marić.

Ovim remijem Lokomotiva je zauzela 5. mjesto, dok je Dragovoljac daleko posljednji s 11 bodova zaostatka za devetoplasiranim Šibenikom te su sve bliže ispadanju u drugu ligu.

U sljedećem kolu Dragovoljac gostuje u Osijeku, a Lokomotiva dočekuje Rijeku.