1. HNL: Remi Dinama i Rijeke u golijadi, kiks Osijeka

Šest golova u Maksimiru

Dinamo i Rijeka su odigrali 3:3 u utakmici trećeg kola HT Prve lige.

Poveo je Dinamo preko Perića u 9. minuti, izjednačio je Abass fenomenalnim golom u 23. minuti, da bi potom Majer u 32. opet domaćine doveo u vodstvo. No, Abass je u 38. postigao još jedan erogol, a pridodao mu se u 43. minuti i Drmić, pa se na vrijeme otišlo s rezultatom 2:3.

Bilo je tako sve do 60. minute, a onda je Oršić iskoristio pogrešku vratara Labrovića te izjednačio rezultat.

U isto vrijeme je odigran susret između Osijeka i Slaven Belupa, ostalo je 0:0.