04/08/24 · 21:16

BIJESNI RADELJIĆ: Neka Dinamo i Hajduk sami igraju, mi ostali bit ćemo statisti!

Razočaranje sudačkim odlukama

BIJESNI RADELJIĆ: Neka Dinamo i Hajduk sami igraju, mi ostali bit ćemo statisti!
Foto: Veljko Martinović
Piše D. F.
PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Trener Slaven Belupa Ivan Radeljić nakon poraza od Hajduka bio je kratak i jasan:

- Volio bih da mi gospodin sudac objasni jedanaesterac. Ako je to snimka što sam ja vidio...Neka mi se objasni poništeni autogol Prpića. Ja nisam ništa vidio. Ako si frajer pusti gol, a onda gledaj VAR. Čisti crveni karton Lučića, a pet minuta ranije čisti crveni karton Rakitiću. Neka Dinamo i Hajduk sami igraju, a mi ćemo ostali biti statisti - rekao je Radeljić i otišao s press konferencije.


PODIJELI Facebook X (Twitter) WhatsApp

Dodaj kao preferirani izvor na Googleu