Bivši hajdukovac zabio u pobjedi protiv Simona Rožmana

To mu je peti pogodak sezone

Senijad Ibričić postigao je pogodak u 29. kolu slovenske lige. Njegove Domžale na gostovanju su svladale Maribor 3:1. Već nakon prvog poluvremena bilo je 3:0, a Ibričić je zabio treći pogodak svoje momčadi iz jedanaesterca u 44. minuti. To je bivšem hajdukovcu bio peti pogodak sezone.

Do kraja je Maribor kojeg je nedavno preuzeo Simon Rožman uspio tek smanjiti na 1:3 golom Martinovića u 72. minuti.

Na ljestvici je vodeća Olimpija s 54 boda, drugi je Maribor s 50, dok su Domžale na četvrtom mjestu s 44 boda.