Bivši napadač Hajduka donio pobjedu Olimpiji koja se vratila nakon dva gola minusa!

To je bivšem napadaču Hajduka bio deveti pogodak sezone

Ante Vukušić nastavlja s dobrim golgeterskim navikama u Sloveniji. U 13. kolu njegova je Olimpija nakon velikog preokreta na gostovanju svladala Triglav 3:2 i ponovno zasjela na vrh.

Triglav je do 67. minute imao prednost 2:0, a onda je uslijedio okret 'zmajčeka'. U 67. i 69. minuti zabio je Portugalac Lupeta, a za pobjedu je zabio 'sinjski dijamant' 12 minuta prije kraja.

To je bivšem napadaču Hajduka bio deveti pogodak sezone i dijeli prvo mjesto ljestvice strijelaca sa Darijom Vizingerom iz Celja. Olimpija je vodeća sa 27 bodova, drugi je Maribor s dva boda manje.