Bivši napadač Hajduka zabio treće kolo zaredom, trenutno je četvrti strijelac lige!

Njegova je momčad slavila 3:2

Ivan Prtajin nastavlja s dobrim igrama u dresu švicarskog drugoligaša Schaffhausena. U 33. kolu Schaffhausen je svladao Aarau 3:2, a bivši napadač Hajduka zabio je u 54. minuti za 2:2. Iz igre je izašao 13 minuta kasnije, a Schaffhausen je do pobjede stigao golom Bislimija u 79. minuti.

To je Prtajinu 12. pogodak sezone, te je trenutno četvrti strijelac lige. Schaffhausen je tri kola prije kraja na trećem mjestu s 54 boda, četiri manje od drugoplasiranog Thuna i pozicije koja donosi razigravanje za prvu ligu.