Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Bruno Marić se povukao s liste kontrolora suđenja!

Bruno Marić se povukao s liste kontrolora suđenja!

'Želim omogućiti mir hrvatskom suđenju i HNS-u!'

Bruno Marić se povukao s liste kontrolora suđenja. Evo njegovog priopćenja:

'Poštovani, netko će se radovati, netko će reći da nisam trebao otići. Ali ja sam baš uvijek zagovarao nogomet, a hrvatskom nogometu sam postao teret! Stoga sam donio odluku da se sam povlačim s mjesta Kontrolora suđenja.

Iako je moja uloga potpuno nebitna za one koji su je dovodili u pitanje stvarajući si unaprijed alibi za mogući neuspjeh, moja odluka je jedina normalna. Želim omogućiti mir hrvatskom suđenju i HNS-u! Hvala Predsjedniku Kustiću i IO HNS-a, kao i svima s kojima sam surađivao!

Koristim priliku da najavim tiskovnu konferenciju, ali o terminu i mjestu održavanja obavijestit ću javnost na vrijeme! Bit će, uvjeren sam, vrlo zanimljiva'.

Vaša reakcija na temu